Hefei TATATO Soğutma Bilim ve Teknoloji Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi
Çin Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Sertifikalar
TATATO Haier Tayland için 2018 yılında zamanında teslimatta% 100 sağladı ve kaliteli olmasını bekliyoruz, 2019 yılında da aynı performansı bekliyoruz.

—— Ms.Thanutthaporn Bura

TATATO güvenilir bir tedarikçidir, bu işe ülkemizde 2 yıl önce başlıyoruz ve TATATO ile bu sektörde 20 yıldan fazla deneyime sahip oldukları için hızlı bir şekilde büyüyebileceğimize inanıyoruz.

—— Bay Muzaffar

TATATO, ısı eşanjörümüzü iyileştirmemiz için her zaman profesyonel önerilerde bulunabilir, 2019'da 36 ürün daha geliştireceğiz ve TATATO ile satış büyümesiyle işbirliğini genişletebiliriz,

—— Bay Rafal

Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd. Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd.
TATATO Overview TATATO office building TATATO Fin Evaporator Workshop TATATO Tube Plate Evaporator Plant TATATO Production Equipment 1 TATATO Production Equipment 2 Kalite Geliştirme Toplantısı Bahar Sporları

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : TATATO
No. Çalışanları : 1000~1500
Yıllık satış : 80000000-100000000
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : < 10%
Main Customer: Whirlpool, Haier, Samsung, Midea, Gree

Hefei TATATO Soğutma Bilimi ve Teknolojisi Ltd. Şti. (Bundan böyle TATATO olarak anılacaktır), ulusal Hefei'nin ekonomik ve teknolojik gelişim alanında 115 mu (veya 80.000 'lik) arazi işgali ve 100.000 ㎡ inşaat alanına sahip. 200'ü aşkın üst düzey yönetici, mühendis ve teknisyeni içeren 1.000'den fazla eğitimli özel çalışan bulunmaktadır. Tüm Jingzhou, Nanhai, Nansha ve diğer yerlerdeki şubeleriyle TATATO, evaporatör, kondansatör, bakır boru vb. . Yıllık 10 milyon set buharlaştırıcı üretim kapasitesine sahip olan TATATO, Midea, Meiling, TCL, Kinghome, Samsung, Konka, Skyworth, Hisense, Snowkey ve benzeri pek çok ünlü soğutma markasının uzun vadeli ve istikrarlı bir tedarikçisidir. Şirket, yeni teknolojilerin araştırılmasına ve uygulanmasına büyük önem veriyor ve bir dizi il düzeyinde yeni ürün belgelendirmesinin yanı sıra Hefei yenilikçi işletmeleri, Hefei yüksek teknoloji işletmeleri ve ulusal ileri teknoloji işletmeleri ve diğer pek çok ödülü aldı. .

İletişim bilgileri
Hefei TATATO Refrigeration Science & Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: janet

Tel: 86-13365601207

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin